Zavolejte Nám Ještě Dnes! +420 605 273 940

E-mail! info@cks.cz

Průzkum aplikace kontaktních čoček a covid-19

Vážení kolegové,

opět se na Vás obracíme se světovým průzkumem aplikace kontaktních čoček. V letošním roce nám všem sběr dat zkomplikovala pandemie covid-19 a následná epidemiologická opatření. Na základě konzultace s prof. Philipem Morganem, ředitelem Eurolens Research na Univerzitě v Manchesteru a hlavním organizátorem celého projektu, jsme došli k následujícím úpravám ve sběru dat.

Situace se pomalu vrací k normálu a my tím pádem i k aplikacím kontaktních čoček. Letošní ročník proto bude ukončen později, a to v průběhu podzimu. PROSÍME VÁS O ZASÍLÁNÍ VYPLNĚNÝCH DOTAZNÍKŮ DO 1. ZÁŘÍ 2020.

Dotazník je ke stažení níže. Prosím, vytiskněte si jej a jako vždy do něj vyplňte údaje o 10 klientech, kteří postupně navštíví Vaše středisko. SLEDOVANÉ OBDOBÍ JE od 1. do 31. SRPNA 2020. Zaslat můžete i částečně vyplněný dotazník, každá informace se počítá. Navíc se i v letošním roce může jeden z Vás těšit na odměnu 🙂

Závěrem bychom Vás rádi požádali o trpělivost s vyplňováním a o zasílání co největšího počtu dotazníků. Letošní ročník už je tak nastalou situací narušen, a tak se pokusme udělat maximum a přispět dostatečným množstvím dat za naši republiku.

DOTAZNÍK 2020 KE STAŽENÍ ZDE

Vyplněné dotazníky prosím zasílejte do 1. září 2020 prostřednictvím elektronické pošty na adresu info@cks.cz, případně poštou na novou zasílací adresu:

Česká kontaktologická společnost, z.s.

Mgr. Karolina Hrušková

Chrudimská 2157/7

130 00, Praha 3 – Vinohrady

Preferujeme elektronickou korespondenci, děkujeme za pochopení. Do studie rádi zahrneme i dotazníky došlé poštou v prvních dnech měsíce září (11. 9. 2020).

 

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na e-mailu info@cks.cz nebo na telefonním čísle sekretariátu ČKS: 605 273 94.

Obdržené dotazníky budou slosovány o výherní částku 500,- Kč (tedy výše členských příspěvků ČKS na jeden rok) a dále anonymně zpracovány. Průzkum je organizován ve spolupráci s Eurolens Research, University of Manchester. Výsledky budou po zpracování ČKS předány organizátorovi prof. Philipu Morganovi.

Výsledky za ČR i za celý svět Vám samozřejmě opět rádi zprostředkujeme.