Zavolejte Nám Ještě Dnes! +420 605 273 940

E-mail! info@cks.cz

Průzkum aplikace kontaktních čoček 2019

Vážení kolegové.

Česká kontaktologická společnost pokračuje ve své činnosti, s novým složením rady, s novými ambicemi i s některými tradičními akcemi. Jednou z těch, jichž se dlouhodobě a opakovaně zúčastňujeme, je mezinárodní průzkum aplikace kontaktních čoček. U příležitosti jeho dalšího ročníku na Vás opět apelujeme, abyste prokázali zájem o náš obor, o společnost, o naši odbornou komunitu a vyplnili dotazník pro tento rok. Spolupráce na mezinárodním projektu je věcí prestiže a zároveň ukazatelem úrovně naší profese.

Projekt “Průzkum aplikace kontaktních čoček” dlouhodobě mapuje situaci na poli kontaktních čoček ve více než 30 zemích celého světa. Česká republika je i díky Vám od roku 1991 hrdým partnerem projektu.

Dotazník je ke stažení na webových stránkách České kontaktologické společnosti (www.cks.cz). Vytiskněte si jej, prosím, a vyplňte do něj údaje o 10 klientech, kteří postupně navštíví Vaše středisko. Sledované období je od 1. do 31. března 2019.

DOTAZNÍK KE STAŽENÍ ZDE (doc)

Dotaznik_2019

Koncem měsíce března vyplněný dotazník zašlete prostřednictvím elektronické pošty na adresu info@cks.cz . Do studie rádi zahrneme i dotazníky došlé v prvních dnech měsíce dubna (do 10. 4. 2019).

Pro odeslání není nutné mít vyplněno všech 10 klientů! I částečně vyplněný dotazník má velkou hodnotu.

Pokud stále dáváte přednost zaslání poštou, použijte, prosím, následující, novou zasílací adresu:

Česká kontaktologická společnost, z.s.

Mgr. Karolina Hrušková

Chrudimská 2157/7

130 00, Praha 3, Vinohrady.

Preferujeme však elektronickou korespondenci.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na e-mailu info@cks.cz, nebo na telefonním čísle sekretariátu ČKS: 605 273 94.

Obdržené dotazníky budou slosovány o výherní částku 500,- Kč (nákupní poukázka, sleva na platbě členských příspěvků apod.) a dále anonymně zpracovány. Průzkum je organizován ve spolupráci s Eurolens Research, University of Manchester. Výsledky budou po zpracování ČKS předány organizátorovi Philipu Morganovi.