Zavolejte Nám Ještě Dnes! +420 605 273 940

E-mail! info@cks.cz

Průzkum aplikace kontaktních čoček 2018

“Survey of contact lens prescribing 2018”

Vážení kolegové,

máme za sebou nelehký rok. Česká kontaktologická společnost byla na letošním výročním sjezdu, tentokrát v Liblicích, konfrontována s tíživými otázkami budoucí existence. Realita nízké participace nás, stávajících členů, vedla dokonce k úvahám o rozpuštění společnosti. U příležitosti dalšího ročníku Mezinárodního průzkumu aplikace si proto na Vás dovolím apelovat: ukažte, prosím, zájem o náš obor, o společnost, o komunitu nás – odborníků – kontaktologů a prokažte svou aktivitu vyplněním dotazníku.

Lhostejnost, nezájem a distancování se, našemu oboru nijak nepomůže!

Nenechejte, prosím, Českou Republiku, kolébku měkkých kontaktních čoček, zmizet ze seznamu aktivních zemí. Spolupráce na mezinárodním projektu je věcí prestiže a ukazatelem úrovně naší profese. Zapojte se, prosím, i letos a věnujte chvilku svého času dobré věci.

Projekt “Průzkum aplikace kontaktních čoček” dlouhodobě mapuje situaci na poli kontaktních čoček ve více než 30 zemích celého světa. Česká republika je i díky Vám od roku 1991 hrdým partnerem projektu.

Dotazník je součástí elektronického vydání Kontaktologických listů nebo je ke stažení na webových stránkách České kontaktologické společnosti (www.cks.cz). Vytiskněte si jej, prosím, a vyplňte do něj údaje o 10 klientech, kteří postupně navštíví Vaše středisko. Sledované období je od 1. do 31. března 2018.

Koncem měsíce března vyplněný dotazník vyfotografujte nebo oskenujte a pošlete prostřednictvím elektronické pošty na adresu info@cks.cz .

Kromě dotazníku na stránkách ČKS také najdete návod, jak jej jednoduše odeslat. Pro odeslání není nutné mít vyplněno všech 10 klientů! I částečně vyplněný dotazník má velkou hodnotu.

Termín pro odeslání dotazníku je 31. 3. 2018, nicméně rádi do studie zahrneme i dotazníky došlé v prvních dnech měsíce dubna.

Elektronická adresa pro zaslání e-mailem je info@cks.cz. Poštovní adresa pro případné zaslání poštou je:

Česká kontaktologická společnost, Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i., Heyrovského nám. 2, 162 06, Praha 6.

Preferujeme však elektronickou korespondenci.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na e-mailu jitka.krasnanska@gmail.com,

info@cks.cz, nebo na telefonním čísle sekretariátu ČKS: 605 273 94

Jitka Krasňanská

Dotaznik (DOC)

Dotazník (PDF)