Zavolejte Nám Ještě Dnes! +420 605 273 940

E-mail! info@cks.cz

Nové webové stránky ČKS

Již nyní můžete využívat nové webové stránky ČKS. Novinkou je sekce pro odborníky, která je určena pro členy ČKS.

V této sekci, naleznete odkazy na zajímavé články, fotogalerii, aktuální čísla Kontaktologických listů a mnoho dalšího. Žádost o přihlašovací údaje získáte na info@cks.cz, podmínkou pro zaslání přístupového hesla, je zaplacení členský poplatků.

Navíc od příštího čísla budou kvůli ekonomické úspoře chodit všechna čísla Kontaktologických listů elektronicky na Váš email. Nezapomeňte si proto zkontrolovat správnost Vašeho emailu, na který Vám budou nadále chodit nové Kontaktologické listy a další zajímavé informace.

Jak získat přístup do sekce pro odborníky?

1. Napište nám na info@cks.cz z emailu, na který Vám budou chodit Kontaktologické listy. Pro získání přístupu musíte mít zaplaceny všechny členské poplatky.

2. V nejbližším možném termínu, Vám pošleme email s odkazem. Na něj kliknete a vyplníte své vlastní unikátní heslo (nemusíte využít toho automaticky vygenerovaného).

3. Po přihlášení Vám naskočí Váš nový profil. Z něj již můžete jít na www.cks.cz a veškeré sekce, Vám budou k dispozici. Pro další přihlášení, vždy použijete jako přihlašovací jméno Váš email a heslo, které jste si zvolili.