CKS

Průzkum

Průzkum aplikace kontaktních čoček ve světě 2017

“Survey of contact lens prescribing 2017”

Vážení kolegové,

rok se s rokem sešel a my se na Vás opět obracíme s prosbou o spolupráci při sběru dat pro mezinárodní projekt „InternaPonal Contact Lens Prescribing 2017“. Průzkum mapuje situaci na poli kontaktních čoček ve více než 30 zemích celého světa. Česká republika je i díky Vám od roku 1991 hrdým partnerem celého projektu.

Doufáme, že i letos nás podpoříte a pomůžete nám spolupracovat na dobré věci! Pamatujte, že každé vyplněné políčko v dotazníku má pro nás obrovskou cenu a umožní nám věrohodně vykreslit situaci v oboru. 

Pokyny k vyplnění

Vyplňte do něj údaje o 10 klientech, kteří postupně navštíví Vaše středisko mezi 1. 3. 2017 - 31. 3. 2017. Dotazník můžete vyplnit také elektronicky. Koncem měsíce března 2017 dotazník prosím zašlete poštou, nebo  e-mailem na adresu ČKS. Nejpozději však do 10. 4. 2017. Pro odeslání není nutné mít vyplněno všech 10 klientů! I Částečně vyplněný dotazník má velkou hodnotu. 

Spolu s dotazníkem posílejte i vyplněné slosovatelné kupony (na 1 dotazník 1 kupon). Tři vylosovaní výherci budou odměněni odpuštěním členského poplatku pro letošní rok v ČKS. Kupony budou slosovány během dubnové schůze rady ČKS.

Poštovní adresa pro zaslání je: Česká kontaktologická společnost, z. s., Ing. Jiří Michálek CSc., Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i., Heyrovského nám. 2, 162 06 Praha 6

Elektronická adresa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle sekretariátu ČKS: 605 273 940.

I letos oceníme šťastlivce, kteří nám spolu s dotazníkem zašlou i soutěžní kupón. Tři vylosovaní účastníci získají odpuštění členských příspěvků ve výši 500,- pro tento rok. Losování proběhne na dubnové schůzi rady ČKS. Mezi oceněnými nemohou být členové rady ČKS a její revizní komise. Spolu s dotazníkem proto posílejte i vyplněné slosovatelné kupony (na 1 dotazník 1 kupon).

Ke stažení