CKS

XXIII. Výroční sjezd ČKS

Opět se blížé každoroční sjezd ČKS v Nymburce, který se letos bude konat již po třiadvacáté. Na letošním sjezdu předběžně přislíbili účast Doc. MUDr. J. Lešták, Doc. MUDr. Pitrová, prezidentka ČOS, těšíme se na účast absolventů všech tří vysokých škol v oboru, i na účast jejich učitelů, zástupců jednotlivých vysokých škol a jejich odborné příspěvky (předpokládáme aktivní účast P. Beneše, J. Nováka, J. Wagnera).

Kromě dalších zazní přednášky J. Cendelína (Silikonhydrogely), J. Krasňanské (Struktura oční čočky, zajiš- tění její transparence a fyziologie vzniku zákalů a zkalení), J. Michálka (Základní pojmy v kontaktologii), Mgr. Ivy Šilhanové (Péče, systémy čištění a dezinfekce kontaktních čoček), Jakuba Vrby (Presbyopie a kontaktní čočky – harmonická souhra), dalším aktuálním tématem se bude zabývat sdělení „Jak na digitální únavu očí?“ Předpokládáme workshopy na téma: „Multifokální kontaktní čočky, které sedí“, „Řešení astenopických obtíží kontaktní čočkou“, „ Péče o kontaktní čočky – jednotlivé složky roztoků“ V rámci sjezdu proběhne Valná hromada společnosti, bohatý odborný, společenský a sportovní program.

POZOR, novinky: o Na letošní sjezd budou pozvány rovněž brýlové fi rmy. S některými bylo již jednáno v průběhu veletrhu Opta 2016. o Program rozšiřujeme i o kulturní složku: v prů- běhu sjezdu bude svá vybraná výtvarná díla vystavovat Lenka Kurovská, která rovněž přislíbila svou osobní účast a možnost diskusí.

Přihlášku na letošní Nymburk najdete níže. Vyplněnou ji zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

PŘIHLÁŠKA NA XXIII. VÝROČNÍ SJEZD ČKS