CKS

Kdo jsme

Sample image

Česká kontaktologická Společnost je dobrovolné sdružení očních lékařů, optometristů, odborníků zabývajících se vývojem, výrobou, distribucí a aplikací kontaktních čoček, výrobců a občanů majících vztah k oboru.

Čtěte více

Zdravé oči

Sample image

Chodíte na pravidelné prohlídky k zubaři? A co váš zrak? Jakou mu věnujete pozornost? Pravidelné oční prohlídky jednou ročně jsou nutné pro zachování dobré¬ho stavu očí a prevenci dalších onemocnění.

Čtěte více

Kontaktologické listy

Sample image

Kontaktologické listy jsou rozesílány v tištěné podobě všem členům a obsahují nejen odborné články, výsledky studií a reklamu, ale především informují o chystaných akcích a celkové činnosti ČKS.

Čtěte více

Přihláška na XXIV. Výroční sjezd ČKS

XXIV. výroční sjezd ČKS se bude konat ve dnech 3. – 5. 11. 2017 v konferenčním a vzdělávacím centru Akademie věd České republiky, na zámku Liblice.

Vzhledem k omezené kapacitě centra budou požadavky vyřizovány podle pořadí došlých přihlášek. Přihlášky je možné zasílat od 1. 9. 2017. Proto budou akceptovány pouze ty přihlášky, které budou doručeny do sekretariátu společnosti v elektronické podobě formou přílohy k e-mailu zaslaném na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Předpokládáme, že kapacita bude brzy naplněna. O naplnění kapacity budou zájemci informováni e-mailem, zároveň bude tato informace zřetelně vyznačena pro všechny členy na stránkách www.cks.cz. Kapacita ubytování je cca 100 lůžek, kapacita sálu maximálně 110 míst.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE

Ceník:

 

Ceny pro členy ČKS

a pro studenty

Ceny pro ostatní

Pouze pátek

1.599,- Kč

2.199,- Kč

Pátek a sobota

s pátečním slavnostním rautem a noclehem

4.799,- Kč

5.499,- Kč

Pouze sobota

1.599,- Kč

2.199,- Kč

Sobota s večeří a noclehem

3.699,- Kč

4.499,- Kč

Pátek, sobota, neděle

(včetně noclehů a večeří)

6.749,- Kč

7.500,- Kč

 

 

Informace o způsobu platby budou součástí e-mailu, který Vám bude odeslán po přihlášení.