CKS

Kdo jsme

Sample image

Česká kontaktologická Společnost je dobrovolné sdružení očních lékařů, optometristů, odborníků zabývajících se vývojem, výrobou, distribucí a aplikací kontaktních čoček, výrobců a občanů majících vztah k oboru.

Čtěte více

Zdravé oči

Sample image

Chodíte na pravidelné prohlídky k zubaři? A co váš zrak? Jakou mu věnujete pozornost? Pravidelné oční prohlídky jednou ročně jsou nutné pro zachování dobré¬ho stavu očí a prevenci dalších onemocnění.

Čtěte více

Kontaktologické listy

Sample image

Kontaktologické listy jsou rozesílány v tištěné podobě všem členům a obsahují nejen odborné články, výsledky studií a reklamu, ale především informují o chystaných akcích a celkové činnosti ČKS.

Čtěte více

Fotosoutěž

Již tradičně vyhlašujeme v rámci Výročního sjezdu ČKS Fotosoutěž. Letos bude hlasování probíhat online. Všechny fotografie došlé do 15. 10. 2017 následně zveřejníme na Facebooku ČKS, kde budete moci hlasovat za pomoci liků. Hlasování bude probíhat od 16.10.2017 do 1. 11. 2017. Výherci budou vyhlášení na slavnostním večeru v rámci XXIV. Výročního sjezdu ČKS.

Zadání fotosoutěže:

Letos soutěžíme ve dvou kategoriích:

1. Kontaktní čočka a oko

2. Kontaktní čočka v umělecké fotografii

Fotografie zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději však do 15. 10. 2017. Každý účastník může zaslat pouze vlastní fotografie a to maximálně tři do každé kategorie. Zasláním fotografií souhlasíte se zveřejněním pro potřeby ČKS. Z každé kategorie bude vyhlášen jeden vítěz. Členové rady a revizní komise ČKS mohou být vyhlášení, ale ne oceněni. Ocenění pak získává další v pořadí.

 

Budeme se těšit na Vaše výtvory :-)