CKS

Kdo jsme

Sample image

Česká kontaktologická Společnost je dobrovolné sdružení očních lékařů, optometristů, odborníků zabývajících se vývojem, výrobou, distribucí a aplikací kontaktních čoček, výrobců a občanů majících vztah k oboru.

Čtěte více

Zdravé oči

Sample image

Chodíte na pravidelné prohlídky k zubaři? A co váš zrak? Jakou mu věnujete pozornost? Pravidelné oční prohlídky jednou ročně jsou nutné pro zachování dobré¬ho stavu očí a prevenci dalších onemocnění.

Čtěte více

Kontaktologické listy

Sample image

Kontaktologické listy jsou rozesílány v tištěné podobě všem členům a obsahují nejen odborné články, výsledky studií a reklamu, ale především informují o chystaných akcích a celkové činnosti ČKS.

Čtěte více

ACUVUE® Eye Health Advisor

ACUVUE® Eye Health Advisor 1.-2.4.2017

Přinášíme Vám informace o mezinárodním vědeckém symposiu ACUVUE® Eye Health Advisor konaného ve dnech 1.-2.4.2017, jenž je jednou z největších a nejvýznamnějších odborných konferencí v oblasti kontaktologie ve střední a východní Evropě. V rámci programu vystoupí řada mezinárodně uznávaných odborníků, mezi jinými např. Prof. Lyndon Jones, Peter Ivins nebo Prof. Christina Grupcheva a budou se zabývat problematikou multifokálních kontaktních čoček, slzného filmu a dalšími zajímavými tématy jako digitální marketing pro optickou praxi. Přednášky můžete letos sledovat v přímém přenosu v pohodlí svého domova na www.eyehealthadvisor.pl. Vše v anglickém jazyce.

Více informací můžete najít zde: http://eyehealthadvisor.pl/en/home-en/