CKS

Kdo jsme

Sample image

Česká kontaktologická Společnost je dobrovolné sdružení očních lékařů, optometristů, odborníků zabývajících se vývojem, výrobou, distribucí a aplikací kontaktních čoček, výrobců a občanů majících vztah k oboru.

Čtěte více

Zdravé oči

Sample image

Chodíte na pravidelné prohlídky k zubaři? A co váš zrak? Jakou mu věnujete pozornost? Pravidelné oční prohlídky jednou ročně jsou nutné pro zachování dobré¬ho stavu očí a prevenci dalších onemocnění.

Čtěte více

Kontaktologické listy

Sample image

Kontaktologické listy jsou rozesílány v tištěné podobě všem členům a obsahují nejen odborné články, výsledky studií a reklamu, ale především informují o chystaných akcích a celkové činnosti ČKS.

Čtěte více

Průzkum aplikace kontaktních čoček 2017

Vážení kolegové,

rok se s rokem sešel a již nyní v měsíčním předstihu, Vám přinášíme dotazník průzkumu aplikace kontaktních čoček ve světě. Opět se na Vás obracíme s prosbou o spolupráci při sběru dat pro mezinárodní projekt „InternaPonal Contact Lens Prescribing 2017“. Průzkum začíná počínaje dnem 1.3.2017 a končí dnem 31. 3. 2017. Tento průzkum mapuje situaci na poli kontaktních čoček ve více než 30 zemích celého světa. Česká republika je i díky Vám od roku 1991 hrdým partnerem celého projektu.

Doufáme, že i letos nás podpoříte a pomůžete nám spolupracovat na dobré věci! Pamatujte, že každé vyplněné políčko v dotazníku má pro nás obrovskou cenu a umožní nám věrohodně vykreslit situaci v oboru. 

Pokyny k vyplnění:

Do dotazníku vyplňte údaje o 10 klientech, kteří postupně navštíví Vaše středisko mezi 1. 3. 2017 - 31. 3. 2017. Dotazník můžete vyplnit také elektronicky. Koncem měsíce března 2017 dotazník prosím zašlete poštou, nebo  e-mailem na adresu ČKS. Nejpozději však do 10. 4. 2017. Pro odeslání není nutné mít vyplněno všech 10 klientů! I Částečně vyplněný dotazník má velkou hodnotu. 

Poštovní adresa pro zaslání je: Česká kontaktologická společnost, z. s., Ing. Jiří Michálek CSc., Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i., Heyrovského nám. 2, 162 06 Praha 6

Elektronická adresa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle sekretariátu ČKS: 605 273 940.

I letos oceníme šťastlivce, kteří nám spolu s dotazníkem zašlou i soutěžní kupón. Tři vylosovaní účastníci získají odpuštění členských příspěvků ve výši 500,- pro tento rok. Losování proběhne na dubnové schůzi rady ČKS. Mezi oceněnými nemohou být členové rady ČKS a její revizní komise. Spolu s dotazníkem proto posílejte i vyplněné slosovatelné kupony (na 1 dotazník 1 kupon).

Ke stažení