CKS

Firemní

 

ACUVUE® Eye Health Advisor 1.-2.4.2017

Mezinárodní vědecké symposium ACUVUE® Eye Health Advisor 1.-2.4.2017 je jednou z největších a nejvýznamnějších odborných konferencí v oblasti kontaktologie ve střední a východní Evropě. V rámci programu vystoupí řada mezinárodně uznávaných odborníků, mezi jinými např. Prof. Lyndon Jones, Peter Ivins nebo Prof. Christina Grupcheva a budou se zabývat problematikou multifokálních kontaktních čoček, slzného filmu a dalšími zajímavými tématy jako digitální marketing pro optickou praxi. Přednášky můžete letos sledovat v přímém přenosu v pohodlí svého domova na www.eyehealthadvisor.plVše v anglickém jazyce.

Více informací můžete najít zde: http://eyehealthadvisor.pl/en/home-en/

 

THE VISION CARE INSTITUT

Sample image

Kurzy, které se v THE VISION CARE INSTITUTE® v Praze konají, jsou sestavovány tak, aby Vám umožnily systematické a kontinuální vzdělávání.


Rostoucí požadavky na konkrétní témata, a zejména jejich úzká provázanost s praxí jsou hnacím motorem rozšiřující se nabídky kurzů i udržování jejich vysoké odborné kvality. Abychom se ještě více přiblížili požadavkům očních specialistů ohledně jejich profesního vzdělávání, sestavili jsme jednotlivé kurzy do bloků – studijních programů, které na sebe logicky navazují a jsou odstupňovány s ohledem na různou odbornou úroveň očních specialistů.

Jednotlivé bloky tak systematicky rozvíjejí odborné znalosti a dovednosti účastníků. Tak neváhejte a přidejte se ke svým kolegům v cestě za vzděláním!

 Kurzy TVCI pořádané v roce 2016 najdete zde

 HOYA Universita 28. - 30. 4. 2017

Společnost HOYA pravidelně vzdělává oční optiky a optometristy. Proto také pořádáme již 11. ročník HOYA Univerzity - vzdělávacího sympozia pro odborníky. Akce se koná v hotelu Jezerka.