Zavolejte Nám Ještě Dnes! +420 605 273 940

E-mail! info@cks.cz

Členské příspěvky

  • Home
  • Členské příspěvky

Členské příspěvky

Upozorňujeme členy ČKS, že výše příspěvků pro rok 2022 zůstává ve výši 500 Kč.

Členské příspěvky můžete platit převodem na účet společnosti číslo 162173369/0800. Prosíme pro správné přiřazení platby uvádějte jako variabilní symbol své datum narození a do poznámky své jméno a příjmení. Bez data narození nelze přiřadit platbu k žádnému jménu.

Vážení členové ČKS, upozorňujeme, že neplacení členských příspěvků je podle stanov považováno za neplnění členských povinností a je důvodem k vyloučení ze společnosti. Každý člen, který nezaplatí 2 po sobě jdoucí roky, bude na tuto skutečnost předem upozorněn a pokud i nadále nezjedná nápravu, bude jeho členství zrušeno.

Zkontrolujte si, prosím, zaplacení členských příspěvků za rok 2021. Dlužné příspěvky můžete poukázat společně s příspěvky na rok 2022. Děkujeme všem členům, kteří již příspěvky zaplatili. Zároveň prosíme, abyste aktualizovali své kontaktní údaje v databázi sekretariátu.

V případě, že nejste členem společnosti a rádi byste se jím stali, níže naleznete přihlášku v PDF nebo se přihlašte online

Dokumenty

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Souhlas se zpracování osobních údajů dle pravidel GDPR. Souhlasím se zasíláním informačních newslettrů o činnosti ČKS, vzdělávacích akcích a novinkách v oboru. Osobní informace nebudou sdíleny se třetí stranou.